darmowa wysyłka powyżej 150 zł

Pierwsze kroki w kawowym świecie postawiłem podczas Festiwalu Kawy w Łodzi w 2012. Wydarzenie to pokazało mi całkiem nowy świat smaków i aromatów, który postanowiłem poznać.

Z biegiem lat i doświadczeń związanych z piciem i parzeniem kawy, udziałem w światowych festiwalach i pomocy organizowania niektórych w Polsce postanowiłem otworzyć firmę, która skupia się na szkoleniach i wypalaniu kawy. Zebrana wiedza i praktyka pozwalają na umiejętne dzielenie się moją pasją z większym gronem, tak aby każdy był świadom, że kawa, którą pije to nie tylko napój, ale także produkt, w który wiele osób włożyło mnóstwo pracy.

Jakość

kawy, którą dla Was przygotowujemy jest zawsze sprawdzana i oceniana.

Uczciwość i otwartość

podczas naszej pracy są efektem starań nad najwyższej klasy produktem. Każdy może sprawdzić skąd pochodzi kawa, dlaczego wypaliliśmy ją w dany sposób oraz jak była wcześniej oceniania.

Wiedza

na temat ziaren kawy jest wciąż jest przez nas pogłębiana i z chęcią się nią dzielimy. Ciągłe eksperymenty oraz doświadczenia zapewniają nieustannie rosnącą jakość, której możecie doświadczyć w każdym szkoleniu i każdej paczce kawy.

Ludzie

są najważniejszym elementem każdej kawy. Ich pasja z jaką jest uprawiana, staranność w ocenie i wyborze odpowiednich ziaren oraz radość tych, którzy dzielą się nią z innymi równie wyjątkowymi ludźmi.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.